frontend
Some seo text

24 kwietnia

Relacja z Gali Zwolnieni z Teorii 2019

Relacja z Gali

17:00

Wyniki Rankingu

Znamy już najlepsze szkoły według Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Edukatorom i dziękujemy za tworzenie z nami szkół przyszłości!
Ranking dostępny już jest na stronie: zwolnienizteorii.pl/ranking

Loading...
16:00

Gala Finałowa

Oto Gala Finałowa Wielkiego Finału, czyli uroczyste podsumowanie V edycji Zwolnionych z Teorii. Przemówienia Gości Specjalnych, rozdanie Złotych Wilków i wyróżnienie najlepszych szkół według Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

14:45

Wielki Finał poza Strefą Nauczycieli i Dyrektorów

Jak wygląda Finał oczami Finalisty Olimpiady? To czas na integrację, rozwój i świętowanie swojego projektu. Finaliści wysłuchali Prelegentów, wzięli udział w konkursie na jak najlepsze zaprezentowanie swojego projektu - Pitch Contest, chwalili się swoimi dokonaniami na wystawie projektów, a nawet rozmawiali z prezesami największych firm podczas Speed-Networkingu.

Loading...
14:30

Zapraszamy na Galę

Chcemy umożliwić Państwu jak najlepsze przeżywanie Wielkiego Finału, dlatego już o 16:00 pojawi się na stronie transmisja online z Gali Finałowej.
To szczególna uroczystość, która zapada w pamięci na długo, dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania. Rozdamy Złote Wilki, czyli nagrody dla najlepszych projektów społecznych w Polsce i wyróżniamy 30 najlepszych szkół z Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

Loading...

Jesteś nauczycielem lub dyrektorem?

Dołącz swoją szkołę do rankingu

14:00

Miejsca 31-150 w Rankingu

Trwa rozdanie dyplomów dla szkół znajdujących się na miejscach 31-150 w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
30 najlepszych szkół odbierze nagrody na Gali Finałowej, z której transmisję również Państwu udostępnimy o godz. 16.00.

12:45

Strefa Dyrektora i Nauczyciela cz.2

12:45 Google - Narzędzia Design Thinking w edukacji
13:30 Prof. Lech Mankiewicz - Przyszłość jest już. Rozważania na czas zmiany.

12:15

O grupie [nauczyciele] Zwolnieni z Teorii

Przedstawiamy Program Szkół Zwolnieni z Teorii. Jak wdrożyć w szkole naukę kompetencji miękkich? Zapraszamy do wysłuchania

11:10

Strefa Dyrektora i Nauczyciela

Zapraszamy do wysłuchania wystąpień prelegentów. Poruszymy tematy kompetencji przyszłości i edukacji według następującej kolejności wystąpień:
11.10 Dorota Fiet - Dyrektor Bednarskiej Szkoły Realnej
11:30 Panel Allegro - Kompetencje Miękkie Okiem Pracodawcy
12:15 Prof. Lech Mankiewicz - Przyszłość jest już. Rozważania na czas zmiany.
13:00 Google - Narzędzia Design Thinking w edukacji

10:30

Start Wielkiego Finału

Właśnie ruszył Wielki Finał, czyli największe święto Zwolnionych z Teorii. Podsumujemy V edycję Olimpiady. To dziś ogłosimy Złote Wilki - nagrody dla najlepszych projektów i wyróżnimy wszystkie szkoły z Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. A już za chwilę rozpoczniemy transmisję z dedykowanej Strefy Dyrektorów i Nauczycieli

Loading...

Jesteś nauczycielem lub dyrektorem?

Dołącz swoją szkołę do rankingu


zwolnienizteorii.pl działają w polskiej

chmurze obliczeniowej Oktawave