Doświadczenie
Międzynarodowy Certyfikat
Olimpiada
Nagrody
Wpływ na otoczenie
Społeczność
Rozwój pasji
Budujesz własne doświadczenie
Robiąc projekt społeczny, zdobywasz doświadczenie menedżerskie, którym zabłyśniesz na rozmowach rekrutacyjnych. Tworzenie własnego projektu społecznego niewiele różni się od realizacji projektów w dużej firmie czy startupie. Ustalasz zakres, harmonogram i budżet. A potem wdrażasz to w życie. Negocjujesz z partnerami, pozyskujesz finansowanie i działasz ze swoim zespołem. Projekt społeczny w CV pokazuje, że umiesz skutecznie działać.
Zdobywasz międzynarodowy certyfikat
Każdy, kto dotrze do końca, odbiera międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami sygnowany przez Project Management Institute (PMI) R.E.P. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata.
Zobacz nasz certyfikat
Dodatkowo możesz zdobyć certyfikat od Google z kompetencji cyfrowych czy z marketingu od Coca-Cola.
Project Managment
Marketing Managment
Digital Skills
Olimpiada
Zwolnieni z Teorii to też olimpiada. Każdy, kto ukończy projekt, zostaje jej finalistą.

Jeśli się postarasz, to możesz zdobyć "Złote Wilki", czyli nagrody dla najlepszych projektów w Polsce, które odbierasz z rąk najwyższych przedstawicieli państwowych.
Gala Wielkiego Finału
Wielki Finał to wielkie święto całej społeczności Zwolnionych z Teorii. To uroczyste zakończenie olimpiady ​i okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych stron kraju, którzy do tej pory obserwowali się i wspierali przez internet. Głównym punktem Finału ​jest wręczenie ​nagród - Złotych Wilków - "Oskarów" projektów społecznych.

Nagrody podczas Wielkiego Finału wręczali m.in. Prezydent RP Bronisław Komorowski (2015), Wicepremier i Minister Rozwoju Mateusz Morawiecki (2016) oraz Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin (2017).

Zobacz relację z Wielkiego Finału 2017:
Nagrody
Złote Wilki - przyznajemy najlepszym projektom w Polsce, w kilkunastu kategoriach

Złoty Wilk Pitch Contest - przyznajemy za najlepszą prezentację projektu podczas Pitch Contest, któremu patronuje Coca-Cola.

Srebrne Wilki - przyznajemy za najlepsze projekty w poszczególnych województwach

Brązowe Wilki - przyznajemy za najlepsze projekty w danej szkole, uczelni lub innej, dowolnej organizacji. Warunkiem przyznania Brązowego Wilka jest ukończenie w danej instytucji przynajmniej dwóch projektów.
Kapituła
Co roku Kapituła Zwolnionych z Teorii wybiera projekty, którym przyznawane są prestiżowe Złote Wilki.

Kapituła składa się z uznanych osobowości polskiego biznesu, mediów i organizacji społecznych.
Krzysztof Bocian
Członek Rady Social Wolves
Paula Bruszewska
Prezes Zarządu Social Wolves
Bogusław Chrabota
Redaktor Naczelny
Dziennika Rzeczpospolita
Marcin Gaworski
Partner Zarządzający 180heartbeats + Jung v. Matt
Arcybiskup Stanisław Gądecki
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
Paweł Kastory
Prezes Zarządu DDB&Tribal
Ania Jakubowski
Niezależny Ekspert
Jerzy Koźmiński
Prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
Marian Owerko
Członek Zarządu Polskiej Rady Biznesu
Joanna Radziwiłł
Dyrektor Fundacji Opiekuńcze Skrzydła
Anda Rottenberg
Kuratorka Międzynarodowych Wystaw Sztuki
Krystyna Starczewska
Twórczyni i Wieloletnia Dyrektor
I SLO “Bednarska”
Jacek Siwicki
Prezes Zarządu Enterprise Investors
Wpływ na otoczenie
Realizujesz projekt, który w realny sposób zmienia świat na lepsze.

Wszystko jedno czy to jest piknik naukowy, aplikacja mobilna do dzielenia się wydarzeniami w okolicy, czy postawienie uli w mieście. Każdy taki projekt pomaga, a Ty masz wpływ na swoje otoczenie!

Dotychczas projekty w ramach platformy Zwolnieni z Teorii wpłynęły razem na życie ponad 8 mln ludzi.
Społeczność
Dołączasz do społeczności tysięcy aktywnych osób, które wspólnie działają dla dobra swojego otoczenia, regularnie się spotykają i zakładają razem biznesy. Organizują też kolejne projekty, wybierają się w dalekie podróże i wspierają siebie nawzajem.

Wszyscy spotykamy się w Warszawie podczas Wielkiego Finału w czerwcu oraz podczas zjazdów społeczności we wrześniu i marcu.
Rozwój pasji
Realizując projekt w Zwolnionych z Teorii rozwijasz swoje pasje. Sam określasz temat działań, w które się zaangażujesz, sam decydujesz jak będzie wyglądał Twój projekt. To dobra okazja, żeby rozwinąć swoją pasję. Interesujesz się bieganiem? Możesz zorganizować własny bieg. Pasjonuje Cię natura? Zrób coś dla niej! Masz wyjątkowe umiejętności? Wykorzystaj je. Projekt społeczny to też dobra okazja, aby przed podjęciem decyzji o ścieżce kariery lub o kierunku studiów, sprawdzić, czy to na pewno Twoja droga. Chcesz zostać prawnikiem? Zanim zapiszesz się na 5-letnie studia, zrób projekt o tematyce prawnej. Zdobywając za partnera kancelarię, zobaczysz jak funkcjonuje i upewnisz się, że to jest miejsce dla Ciebie. Chcesz pracować w marketingu? Zrób kampanię społeczną, zdobądź pierwsze doświadczenia, którymi pochwalisz się w rekrutacji i zobacz czy to jest to, co Cię kręci.

Nadal masz pytania?

Kliknij ikonę czatu i porozmawiaj z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
ZNAJDŹ NAS!