frontend

Ranking
Zwolnieni z Teorii 2019

1
2
3
4
5
2019 Nazwa szkoły Miejscowość Woj. Miejsce
w woj.
Wskaźnik
rankingowy
Zaangażowany
nauczyciel
1
III Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Kołodzieja Siemianowice Śląskie ŚL
Śląskie
1 100,00 Pani Barbara Niemiec-Falkus
2
Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Sióstr Urszulanek SJK Pniewy WLKP
Wielkopolskie
1 78,38 Pani Agnieszka Derengowska
3
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Lubin DŚL
Dolnośląskie
1 72,90 Pani Mariola Lech
4
XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn W-M
Warmińsko-Mazurskie
1 53,95 Pan Jakub Rudnicki
5
Technikum Bartoszyce W-M
Warmińsko-Mazurskie
2 46,45 Pani Katarzyna Zagajewska-Sycz oraz Pani Olga Chilmanowicz
6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice ŚL
Śląskie
2 44,19 Pani Agnieszka Nowak-Gomułka oraz Pani Izabela Kuźnicka
7
Technikum nr 2 Góra Kalwaria MAZ
Mazowieckie
1 42,97 Pani Agnieszka Chabowska-Litka oraz Pani Renata Ozimek
8
Technikum w Szkole Organizacji i Zarządzania w Cieszynie Cieszyn ŚL
Śląskie
3 42,46
9
Liceum Ogólnokształcące Filomata Gliwice ŚL
Śląskie
4 40,25 Pani Iwona Guzicka
10
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego Dębica PKR
Podkarpackie
1 39,85 Pani Urszula Deszcz oraz Pani Katarzyna Buszek
11
Liceum Ogólnokształcące Łask ŁDZ
Łódzkie
1 36,42
12
Liceum Plastyczne Koszalin ZPM
Zachodniopomorskie
1 36,15
13
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego Suwałki PDL
Podlaskie
1 33,02 Pani Krystyna Grażyna Słowicka
14
I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek K-P
Kujawsko-Pomorskie
1 32,26 Pani Tatiana Glapiak
15
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań WLKP
Wielkopolskie
2 31,40 Pani Dorota Koźlik
16
Technikum nr 4 Suwałki PDL
Podlaskie
2 31,05
17
II Liceum Ogólnokształcące Myślenice MŁP
Małopolskie
1 30,85 Pan Krzysztof Heród
18
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Kielce ŚW
Świętokrzyskie
1 30,47
19
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Lidzbark Warmiński W-M
Warmińsko-Mazurskie
3 29,81
20
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity Kraków MŁP
Małopolskie
2 29,55
21
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia Bytom ŚL
Śląskie
5 29,32 Pani Małgorzata Kijak
22
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Hanny Chrzanowskiej Bielsko-Biała ŚL
Śląskie
6 29,01
23
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza Słupsk POM
Pomorskie
5 28,55
24
Technikum Zawodowe nr 1 Słupsk POM
Pomorskie
6 28,31
25
Technikum nr 1 im. Cyryla Ratajskiego Śrem WLKP
Wielkopolskie
3 27,70 Pani Martyna Mostowska oraz Pani Magdalena Skrzydlewska
26
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Malbork POM
Pomorskie
7 27,66 Pani Izabela Łukasiewicz oraz Pani Małgorzata Konkol
27
XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Kraków MŁP
Małopolskie
3 26,92 Pani Marzena Krzysztoń
28
Technikum nr 2 Siedlce MAZ
Mazowieckie
2 26,88 Pani Grażyna Lech
29
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn ŚL
Śląskie
7 26,47 Pani Katarzyna Piwocha oraz Dagmara Jagucka-Mielke
30
Liceum Ogólnokształcące Polkowice DŚL
Dolnośląskie
2 26,10
1
2
3
4
5

Wspierają nas

Loading...

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pn - pt 10:00 - 17:00
+48 730 146 391
szkoly@zwolnienizteorii.pl

Poinformuj innych o Zwolnionych z Teorii
     
Pobierz PDF

Weź udział w Rankingu
Dołącz do nauczycieli wspierających uczniów

zwolnienizteorii.pl działają w polskiej

chmurze obliczeniowej Oktawave