NAJWIĘKSZA CELEBRACJA
PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH

Otwarci na zmianę!

Wielki Finał to wyjątkowe święto projektów społecznych realizowanych przez młodzież z całej Polski. Tego dnia celebrujemy sukcesy i pozytywny wpływ, jaki tysiące Finalistów i Finalistek wywarło na swoje otoczenie i życie milionów beneficjentów_ek. To dzień przepełniony radością, motywacją do działania oraz inspirującymi wystąpieniami prelegentów i prelegentek.

Wielki Finał zakończysz z nowo poznanymi ludźmi, masą nowych doświadczeń i możliwościami, które mogą zainspirować Cię do dalszego kreowania swojego rozwoju!

Poczuj moc społeczności

Wszyscy razem sprawiamy, że rzeczy dzieją się na taką skalę! To właśnie na Wielkim Finale możesz poznać całą Społeczność Zwolnionych z Teorii, której jesteś częścią i wspólnie świętować nasze sukcesy!

Poznaj możliwości rozwoju

Naszej sprawczości nie da się zatrzymać! Dzięki stoiskom partnerskim, sesjom networkingowym oraz inspirującym wystąpieniom, odkryjesz różne ścieżki rozwoju i zdobędziesz masę inspiracji.

Zobacz wpływ młodzieży

O wpływie młodych będą mówić przedstawiciele największych firm w Polsce oraz władz państwowych. Podczas wydarzenia poznacie wyróżnione projekty i zobaczycie, jak działania nastolatków zmieniły świat.

Poznaj 281 najlepszych projektów społecznych

Podczas każdego Wielkiego Finału rozdawane są Wilki, czyli nagrody dla najlepszych projektów społecznych! Zobacz zespoły, które zostały wyróżnione podczas ostatniego Wielkiego Finału w 2024 roku.

Strona 1 z 0

Zobacz, kto był z nami tego dnia!

Poznaj szkoły, które kształtują kompetencje przyszłości!

Zestawienie wyróżnia szkoły ponadpodstawowe, które wspierają uczniów w rozwoju kompetencji przyszłości i działaniu społecznym. Ranking powstał w oparciu o wyniki uczniów w praktycznej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Poznaj 458 szkół, które wspierają młodzież w rozwoju kompetencji przyszłości 4K: kooperacji, kreatywności, komunikacji i krytycznego myślenia.

Poczuj wielkofinałową atmosferę!

Zobacz, jak świętowaliśmy sukcesy Finalistów i Finalistek podczas Wielkiego Finału 2024!